Ambi pur toaletní čistič vůně citrus a leknín 750 ml
Ambi Pur WC gel díky svému silnému složení proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety obohacené o osvěžující vůně na bázi koncentrovaných vonných olejů. S vůní citrus a leknín.
Při objednání alespoň 5 ks množstevní sleva
Dopřejte vaší toaletě svěžest a hygienickou čistotu
Představujeme koncentrovaný čistič, který je navržen tak, aby poskytoval komplexní péči a zanechal vaši koupelnu svěží a zářivou. Díky své síle se tento produkt stane vaším společníkem v boji proti nečistotám a vodnímu kameni.Klíčové vlastnosti pro zářivou čistotu:
- Účinný boj proti vodnímu kameni: Jeho silné složení se zaměřuje na usazeniny, zanechávající vaši toaletu zářivou a lesklou.
- Hygienická čistota: Zajišťuje důkladnou hygienickou čistotu pro pocit dokonalosti.
- Osvěžující vůně citrusů a leknínů: Díky koncentrovaným vonným olejům provoní vaši koupelnu příjemnou a dlouhotrvající vůní.
- Prevence usazování vodního kamene: Pomáhá předcházet novým usazeninám, což usnadňuje budoucí údržbu.
- Baktericidní účinek: Pro dodatečnou hygienu a pocit bezpečí.
- Dlouhotrvající aroma: Užijte si svěží vůni po dlouhou dobu.
Jednoduché použití pro každého:
- Nastříkejte dostatečné množství přímo do záchodové mísy.
- Nechte působit po dobu 5 minut.
- Následně důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
Specifikace produktu:
- Objem: 750 ml
- Hmotnost: Přibližně 0.8 kg
- Určeno pro: WC
- Vůně: Citrus a leknín
Důležité bezpečnostní informace:
- **GHS07** – Dráždivé látky
- Signální slovo: **Varování**
- **H319:** Způsobuje vážné podráždění očí.
- **P101:** Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
- **P102:** Uchovávejte mimo dosah dětí.
- **P301+P312:** PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/ tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně).
- **P337+P313:** Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.