Z důvodu nemocí je momentálně telefonická podpora nedostupná. Prosím zasílejte své dotazy na email info@huka.cz nebo na chat. Odpovíme co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Organická svíčka 200g v jantarovém skle, Dehn Al Oudh - Agarwood

Kód: TC_8903833901389
419 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.2.2025
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychutnejte si chvíle klidu a plnou vůní esenciálních olejů v této organické sójové svíčce. Hřejivá a omamná dřevitá vůně agarového dřeva Dehn Al Oudh je při hoření této svíčky úžasně příjemná a dlouhotrvající.

Svíčka ze sójového vosku, ručně vyrobená v Indii, hoří déle a čistěji než standardní svíčky z parafínu, nezanechává žádné stopy karcinogenů a zanedbatelné stopy sazí. Sójový vosk neobsahuje toxiny a je obnovitelným zdrojem, který je přírodní a má delší životnost. Ručně nalito do jantarově zbarvené skleněné nádoby,

  • Fair trade
  • ruční výroba - v Indii
  • organický sójový vosk
  • bavlněný knot
  • doba hoření 60 hodin
  • hmotnost 200 g
  • dóza - průměr 8 cm, výška 7,5 cm
  • svíčka- výška 5,5 cm
  • elegantní obal z recyklovaného kartonu, který se otevírá jako květina

Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Umístěte ji na žáruvzdorný povrch a nechte ji mimo dosah malých dětí a zvířat.

Doporučujeme se podívat i na další organické produkty od značky Song of India.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.598 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola