Samoblokovací koncovka na mazací lisy KALAMITE-5
Samoblokovací koncovka na mazací lisy Renew Force KALAMITE-5 je vybavena praktickým mechanismem pro snadné a rychlé připojení k maznicím. Pevné sevření zajišťují čtyři čelisti a pružinový systém, který zamezuje úniku maziva během práce.
Samoblokovací koncovka na mazací lisy KALAMITE-5 zajišťuje čistou a efektivní práci díky 6čelisťovému upínacímu mechanismu, který zamezuje únikům maziva pod vysokým tlakem. Po nasazení na maznici drží pevně na místě, což vám umožní pohodlnou manipulaci jednou rukou.
Tento nástroj je plně kompatibilní s ručními, pneumatickými i elektrickými lisy vybavenými standardním závitem M10. Robustní konstrukce z oceli s antikorozní úpravou zaručuje odolnost i při náročném nasazení v dílně či na stavbě.
Vlastnosti produktu:
- Maximální pracovní tlak: až 10 000 PSI
- Upínání: 6čelisťový mechanismus s vnitřní pružinou a ovládací páčkou
- Materiál: ocel s antikorozní úpravou
- Kompatibilita: standardní závit M10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické zařízení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5903874210054 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Want |
|---|---|
| Adresa : | ul. Magazynowa 10 62-030 Luboń, Polska servis@want.pl |