Vážení zákazníci, z důvodu opatření jsou osobní odběry zrušeny do odvolání.
Chtěli bychom Vás také upozornit, že expedice objednávek je momentálně opožděna o 3-5 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit ? +420 777 799 661 (PO - PÁ 9:00 - 16:30)

Alveus Cortina 20 černá granitový kuchyňský dřez

Kód produktu: 1812091
|
Sleva 18 %

Rozměry: 450 x 500 mm, vaničky: 380 x 380 x 160 mm, pro skříňku: od 500 mm, výpusť: 92 mm, příslušenství: sifon s odbočkou na myčku, sítko 3 1/2", montážní příslušenství

Do skříňky od:
500 mm
Šířka dřezu:
30,1-60cm
Délka dřezu:
0-50cm
Barva/ provedení:
Černá
Materiál:
Granit
Řada:
Cortina
Typ montáže:
Horní (I)
Typ výpustě:
3 1/2" Klasická
Varianta:
Jednostranná
Tvar:
čtvercové
Odkapávač:
bez odkapávače
Vzhled:
jednodřezy
Sety:
dřezy bez baterie
Styl:
moderní
3 290 Kč Ušetříte 600 Kč
2 690 Kč s DPH
Zboží není dostupné

Dřez granitový Alveus Cortina 20 Černá

 

Modelová řada dřezů Alveus Cortina, vyrobena z vysoce kvalitního kompozitu Granitalu, nabízí neobyčejné dřezy zajímavé svou jednoduchostí a nevšedností vzhledu. Hladký povrch dřezu umožňuje snadnou údržbu a svou velkou nabídkou tvarů zapadnou pěkně do většiny kuchyní.

Rozměr dřezu 450 x 500 mm s hloubkou vaničky 160 mm je vhodný i do menších kuchyní. Snadno jej montuje do skříňky již od 500 mm široké. Dřez má jeden předvrtaný otvor na baterii, je dodán s výpustí 3 1/2“ s přepadem umístěným ve dřezové nádobě a kompletním montážním příslušenstvím. Není třeba nic dokupovat.

 

Typ dřezu: granitový jednodřez
Spodní skříňka: od 500 mm (minimální šířka)
Rozměr dřezu: 450 x 500 mm
Rozměr dřezové nádoby: 380 x 380 mm, 160 mm hluboká
   
Orientace dřezu: jednostranná – pouze jeden způsob montáže
Způsob montáže: standartní uložení na desku, horní montáž
   
Typ výpusti: výpusť 3 1/2", přepad je umístěn v dřezové nádobě
Počet otvorů: 1 otvor pro baterii
   
Materiál: granit s 80 % podílu kameniva
Barva/odstín: černá 91
Modelová řada: Cortina (Granital)
   
   
   
Záruční lhůta na dřez (odlitek, výlis): 60 měsíců
Záruční lhůta na příslušenství: 24 měsíců

 

 

Cena zahrnuje:
granitový dřez
výpusť 3 1/2", přepad je umístěn ve dřezové nádobě
sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku
1 otvor ve dřezu o průměru 35 mm
montážní příslušenství
 
Těsnění není součástí balení. U granitových dřezů se jako těsnění používá silikon.Složení materiálu:

Granitové dřezy jsou vyrobeny z materiálu, který obsahuje 75-80 % krystalického křemene, zajišťující dřezu vysokou tvrdost a otěruvzdornost, dále 5 % keramických barviv, čímž je materiál probarven jemnými keramickými písky a 15 % speciálního, vysoce jakostního akrylu (pryskyřice) jako pojivo, zajišťující vynikající tepelnou odolnost až do 280°C. Pro svůj uhlazený povrch nabízí jednoduchou údržbu čistoty od špíny, skvrn a vodního kamene a barvy jsou odolné vůči UV záření, takže neblednou.

 

 

 Montáž:  montáž horní

 Horní - instalace dřezu přímo do pracovní desky kuchyňské linky, čímž je vytvořena  plynulá pracovní  plocha. Dřez je shora vložen do výřezu v pracovní desce a upevněn  dodanými úchytkami.


Videonávod správné horní instalace dřezu:

Kuchyňské dřezy značky Alveus jsou charakteristické vysokou kvalitou, příznivou cenou a čistým designem. Tento dřez bude dokonale doplňovat Vaši kuchyňskou linku.

Pro dřezy Alveus je charakteristická inovace. Jejich velké, čisté a praktické plochy jsou vždy v souladu s posledními trendy. Vytvořeny byly pro každé kuchyně, jsou velmi funkční a mají všestranné využití. Jsou pečlivě navrženy a díky tomu nám usnadní práci. Dřezy Alveus jsou vyrobeny z nejkvalitnějších moderních materiálů, což zaručuje jejich snadnou údržbu a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Řada dřezů Cortina je vyrobena z vysoce kvalitního kompozitu Granital. Díky nejnovější technologii a použití přírodních složek kompozitního povrchu Granital zůstane hedvábně hladký a snadno se čistící. Cortina je široká řada, která obsahuje až různá provedení modelů v zajímavých barvách a designech. Díky široké škále dřezů si můžete vybrat model, který se nejlépe hodí do vaší kuchyně. 

Recenze

Nevíte si rady? Poradíme Vám