Potřebujete poradit ? +420 777 799 661 (PO - PÁ 9:00 - 16:30)

Dřez nerezový Alveus Basic 10 satin, velká výpusť

Kód produktu: 1082195
|

Dřez nerezový Alveus Basic 10 v provedení satin.

Typ výpustě:
3 1/2" Klasická
Materiál:
Nerez hladký (Satin)
Typ montáže:
Horní (I)
Varianta:
Oboustranný
Šířka dřezu:
30,1-60cm
Délka dřezu:
0-50cm
Řada:
Basic
952 Kč s DPH
na objednávku
na objednávku

Dřez nerezový Alveus Basic 10 satin

 

Dřezy řady Basic jsou charakteristické příznivou cenou a elegantním a zároveň praktickým provedením. 

 

 Typ dřezu:    nerezový dřez bez odkapávací plochy (odkap) 
 Barva/provedení:   nerez - satin
 Orientace dřezu:   univerzální 
 Rozměry celkové:   380  x 440 mm (šířka x hloubka)
 Rozměr vaničky:   340 x 400 x 155 mm (šířka x hloubka x výška)
 Pro skříňku:    400 mm (minimální šířka) 
 Dřezová výpusť:     sítková výpusť 3 1/2, 92 mm
 Materiál:    nerez
 Tloušťka plechu:     0,6 mm
 Příslušenství zdarma:     sifon + záslepka, sítko 3 1/2", montážní příslušenství 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Možnost napojení drtiče odpadů:   ANO  
 Excentrické ovládání hlavní výpusti:      NE
 Sifon s odbočkou na myčku:   ANO
 Malá vanička:   NE
 Předfrézovaný otvor na dávkovač saponátu:     NE

 

 

 

 

 

 Záruční lhůta na dřez (odlitek, výlis):     60 měsíců  
 Záruční lhůta na příslušenství:   24 měsíců  

 

 Montáž:  montáž horní

 Horní - instalace dřezu přímo do pracovní desky kuchyňské linky, čímž je vytvořena  plynulá pracovní  plocha. Dřez je shora vložen do výřezu v pracovní desce a upevněn  dodanými úchytkami.

 

 


Kuchyňský dřez nerezový bez odkapávače značky ALVEUS. Kuchyňské dřezy značky Alveus jsou charakteristické vysokou kvalitou, příznivou cenou a čistým designem. Tento dřez bude dokonale doplňovat Vaší kuchyňskou linku. 


 

Kuchyňské dřezy a doplňky značky ALVEUS jsou známy na trzích po celém světě. Tato značka se zaměřuje na výrobu sorterů odpadků, varných desek, kuchyňských baterií a kuchyňských dřezů, které nabízí jak v nerezovém, tak v granitovém provedení. Sortiment dřezů tohoto výrobce, který máme v nabídce, charakterizuje především luxusní vzhled, kvalitní provedením a příznivá cena. Značka ALVEUS si u svých výrobků zakládá na profesionálním přístupu při výrobě, propagaci a distribuci, což je patrné i na provedení a důmyslnosti obalového materiálu, ve kterém jsou produkty zabaleny. Výrobce ALVEUS se může pyšnit vlastním výzkumným centrem, kde zkokonaluje výrobní mechanismus a prodávané výrobky. Tím zajišťuje maximální konkurenceschopnost, prvotřídní kvalitu, zpracování a exkluzivitu.    

Na granitové (na odlitek) a nerezové (na výlis) kuchyňské dřezy ALVEUS poskytujeme záruku 5 let. Na příslušenství ALVEUS poskytujeme záruku 2 roky.


Údržba nerezového dřezu

Jak správně pečovat o nerezový dřez? Důležité je časté a pravidelné čištění dřezu. Skvrny, které se objevují na povrchu dřezu, jsou od vodního kamene, který se postupně na povrchu usazuje (v oblastech s výskytem tvrdé vody je toto usazování častější). Na vodním kameni se usazují zbytky potravin, které zanechávají barevné skvrny (nejčastěji jde o skvrny od čaje, kávy a vína). Lze doporučit dřez častěji umývat a vždy vytřít suchým ubrouskem či hadříkem. V případě, že se usazeniny a vodní kámen na povrchu dřezu tvoří i nadále, je možné použít roztok vody a octu či citrónové šťávy, a skvrny lehkým drhnutím vydrhnout. V případě větších nečistot použijte čistící přípravek na nerezové dřezy a opět pomocí houbičky nečistoty lehce vydrhněte.


Materiál:

Chrom - niklová ocel CrNi 18-10, která je vhodná pro výrobu nerezových dřezů. Předností je odolnost proti korozi při narušení povrchu dřezu a dlouhá životnost.

Hlavními vlastnostmi a přednostmi nerezu jsou:  - jednoduchost údržování čistoty a hygienická nezávadnost - odolnost proti vysokým teplotám a prudké teplotní změny  - odolnost proti nárazu  - odolnost proti chemickým účinkům  - tloušťka oceli je v rozsahu od 0,5 mm do 1 mm, v závislosti na cenové kategorii dřezu 

Recenze

Nevíte si rady? Poradíme Vám